•  
   
 
  • نخستین نشست شورای مدیران بیمه سرمد در سال جدید برگزار شد

   نخستین نشست شورای مدیران بیمه سرمد در سال جدید برگزار شد

   نخستین نشست شورای مدیران بیمه سرمد در سال جدید برگزار شد

   نخستین نشست شورای مدیران بیمه سرمد در سال 1397، روز دوشنبه 97/2/4 با حضور آقایان کاتب رییس هیات مدیره، علیپور عضو هیات مدیره، معاونین و مدیران بیمه سرمد برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، کاتب در این نشست از اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در سال جاری خبر داد و گفت: سنجش اثربخشی کارکنان در تحقق اهداف و استراتژی های شرکت، یکی از مهمترین رویکردهایی است که در این طرح به دنبال آن هستیم که امیدواریم بتوانیم از نتایج مطلوب آن در جهت توسعه و پیشرفت شرکت بهره برداری کنیم.
   وی همچنین با بیان اینکه انشالله با تلاش هیات مدیره محترم تا پایان خرداد ماه امسال در تمامی استان های کشور اقدام به افتتاح شعبه خواهیم کرد، افزود: بهبود ترکیب نیروی انسانی و ارتقای دانش آنان از طریق برگزاری دوره های تخصصی از دیگر برنامه های این شرکت در بحث شبکه فروش خواهد بود.
   رییس هیات مدیره بیمه سرمد با اشاره به حمایت های همه جانبه از سوی مدیران ارشد بانک صادرات و قول مساعد ایشان برای همکاری با بیمه سرمد، گفت: علی رغم توفیقات چشمگیری که در سال گذشته در رشد پرتفوی به دست آوردیم، امیدواریم در سال پیش رو نیز رشد قابل توجهی را در این زمینه شاهد باشیم و کسب این دستاورد مهم تنها با همکاری و همدلی یکایک شما بزرگواران میسر خواهد شد.
   همچنین در ادامه این نشست به بررسی نقاط قوت و ضعف شرکت در سال گذشته پرداخته شد و بررسی های لازم به منظور تقویت هر چه بیشتر رویکردهای مثبت و شناسایی و ارائه راهکار جهت بهبود نقصان های احتمالی صورت گرفت.
   اخبار مرتبط
پورتال سامان
کلیه حقوق متعلق به شرکت بیمه سرمد می باشد.
مجری : پورتال سامان