•  
   
 
  • مدیر امور فناوری و اطلاعات بانک صادرات با مدیر عامل بیمه سرمد و معاونت محترم بازاریابی و فروش دیدار کرد.

   مدیر امور فناوری و اطلاعات بانک صادرات با مدیر عامل بیمه سرمد و معاونت محترم بازاریابی و فروش دیدار کرد.

    مدیر امور فناوری و اطلاعات بانک صادرات با مدیر عامل بیمه سرمد و معاونت محترم بازاریابی و فروش دیدار کرد.

   آقای هادی: اقدام خوب و ارزشمندی در سال گذشته در زمینه بیمه مشتریان بانک انجام شد که جز با همراهی و تلاش کارشناسان فناوری اطلاعات بانک امکانپذیر نبود.

   آقای مهندس گودرزی، مدیر امور فناوری و اطلاعات بانک صادرات با مدیر عامل بیمه سرمد و معاونت محترم بازاریابی و فروش دیدار کرد.
      به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، در این دیدار آقای هادی، مدیر عامل بیمه سرمد ضمن قدردانی از همکاری و همدلی کارشناسان و مدیر فناوری اطلاعات بانک صادرات اظهار داشت: اقدام خوب و ارزشمندی در سال گذشته در زمینه بیمه مشتریان بانک انجام شد که جز با همراهی و تلاش کارشناسان فناوری اطلاعات بانک امکانپذیر نبود.

    در ادامه این دیدار در خصوص توسعه همکاریهای فی مابین  بانک و بیمه با محوریت تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات بحث و تبادل نظر شد و آقای گودرزی تاکید کردند یکی از موارد مهمی  که میتواند باعث  تسریع در ارایه خدمات به مشتریان و رضایتمندی آنان باشد، سازماندهی صحیح  و اصولی زیرساختی بهویژه در حوزه فناوری اطلاعات است .برقراری ارتباط مخابراتی با بانک، امکان دریافت فایلهای پشتیبان و استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی از مهمترین مواردی بود که در این جلسه مورد توجه قرارگرفت .در ادامه ایشان از اتاق سرور بیمه سرمد  نیز بازدید کردند.

     مهندس گودرزی در پایان ملاقات، ضمن تشکر از تلاش بیوقفه مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت، ضمن تاکید بر تداوم همکاریهای  فیمابین بانک و بیمه، اظهار امیدواری کرد که به زودی شاهد تبلور نام بیمه سرمد در صنعت بیمه کشور باشیم

   اخبار مرتبط
پورتال سامان
کلیه حقوق متعلق به شرکت بیمه سرمد می باشد.
مجری : پورتال سامان