•  
   
 
  • شعبه بیمه سرمد استان کردستان افتتاح شد

   شعبه بیمه سرمد استان کردستان افتتاح شد

   شعبه بیمه سرمد استان کردستان افتتاح شد

   در تاریخ روز دوشنبه مورخ 97/02/17 شعبه بیمه سرمد استان کردستان با حضور برخی از مدیران بیمه سرمد و آقایان جعفری کوچنانی مدیر کل بانک صادرات استان کردستان، رستمی مدیر شعبه سنندج و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی در سنندج افتتاح شد.

   به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، در شروع این مراسم مدیر شعبه سنندج بیمه سرمد در سخنانی به معرفی تاریخچه تاسیس شرکت بیمه سرمد پرداخت و اظهار داشت: شرکت بیمه سرمد به عنوان یکی از شرکتهای بیمه ای فعال در صنعت بیمه کشور و با حمایت مجموعه ای از خوشنام ترین و توانا ترین گروه های مالی و اعتباری کشور شامل بانک صادرات ایران، موسسه همیاری غدیر، شرکت آرمان صادرات سپهر و گروه اقتصادی توسعه رستا تاسیس شده است.
   رستمی از افتتاح شعب بیمه سرمد در تمامی مراکز استانها در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: افتتاح شعبه در استان کردستان با توجه به پتانسیل های خاص این استان، بتواند اقدامات مثبتی را در جهت بهره برداری از امکانات بالقوه و بالفعل استان انجام داده و خدمات شایسته ای را به هموطنان کردستانی به ویژه شعب بانک صادرات در این استان ارائه دهد.
   در ادامه این مراسم مدیر کل بانک صادرات استان کردستان در سخنانی با تاکید بر تعامل موثر میان بیمه سرمد و بانک صادرات افزود: رفع موانع و مشکلات احتمالی بین بیمه گران و بیمه گذاران از طریق مشتری مداری صحیح و تکریم ارباب رجوع بسیار حائز اهمیت است که خوشبختانه این شرکت توانسته است جایگاه مطلوبی را در صنعت بیمه کشور علی رغم سال های اندک فعالیت کسب نماید.
   در پایان این مراسم حکم سرپرستی شعبه با امضای جناب آقای دکتر کاتب، به جناب آقای جلیل رستمی تقدیم شد.
   این گزارش می افزاید، شعبه بیمه سرمد در استان کردستان به نشانی سنندج، خیابان امام خمینی، بالاتر از استانداری، نبش کوچه صلاح الدین، پلاک 402 و شماره تماس 08733161213 به مدیریت جناب آقای جلیل رستمی آماده ارائه خدمات به بیمه گذاران محترم خواهد بود.
   اخبار مرتبط
پورتال سامان
کلیه حقوق متعلق به شرکت بیمه سرمد می باشد.
مجری : پورتال سامان