• اخبار ویژه شعب و نمایندگان
   • مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه سرمد

    به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، از سهامداران محترم و یا نمایندگان قانونی آنان درخواست می‌شود جهت دریافت برگ ورود به جلسه مجمع، با در دست داشتن کارت ملی (و در مورد نمایندگان قانونی با ارائه وکالتنامه رسمی و کارت ملی) از ساعت 8:30 تا 9:30 صبح همان روز به نشانی فوق‌الذکر مراجعه فرمایند.
    گفتنی است برگه ورود به جلسه فقط در زمان تعیین‌شده صادر می‌شود، بدیهی است حضور در مجمع تنها با ارائه برگه به همراه کارت شناسایی معتبر امکان‌پذیر است.
  • گزارش تصویری
  • افتخارات و گواهینامه ها
  • ماهنامه سدای سرمد

   شریه سدای سرمد به معنای کلام درست و صحیح به صورت دوماهنامه و با در بر داشتن مقالاتی تخصصی به قلم همکاران و کارشناسان فنی شرکت بیمه سرمد چاپ می شود

   بریده جراید

   در دنیای اطلاعات، اطلاع از آخرین وقایع و ارتباطات بدیهی و ضروری است، بدون شک دسترسی به اطلاعات طبقه بندی شده نیز از مهم ترین موارد و موضوعات مطرح می باشد.

   آمار و اطلاعات

   اتخاذ تصمیم درست منوط به احاطه بر داده ها و اطلاعات است؛ تفسیر، پردازش و تحلیل داده و نیز گزارشات خروجی مبتنی بر آن از اهمیت بالائی برخوردار است.

   تقویم و رویداد

   برنامه ریزی و اطلاع از اقدامات و وقایع آتی، مهم و تاثیر گذار در انجام امور می باشد. در این راستا داشتن تقویم مدون و منظم فعالیتها از ابزارهای خوب موفقیت محسوب میشود.
پورتال سامان
کلیه حقوق متعلق به شرکت بیمه سرمد می باشد.
مجری : پورتال سامان