• سرورگرامی
   درگاه اینترنتی بیمه سرمد، استراتژی، محیط تعاملی و برخط با مشتریان را دنبال می نماید، بر این باوریم که باید سریع و مطمئن بود، نگاه ها را به خود جلب کرد، بی درنگ از نظرات بهره جست و برای پاسخ به نیازها برنامه داشت.
   بنابراین حضور شماسرورگرامی را همچون حضور در بیمه سرمد گرامی داشته و با ابراز کمال خرسندی از این انتخاب، آماده ارائه خدمت و دریافت نظرات نکته بینتان هستیم چرا که بنا داریم به این ترتیب، روز به روز به غنای اطلاعاتی آن افزوده و خدمات بیمه را بیش از پیش سهل الوصول نماییم.
  • آشنایی با سرمد
  • هیات مدیره بیمه سرمد
   مجتبی کاتب

   مجتبی کاتب

   رییس هیات مدیره و سرپرست شرکت

    پرویز مقدسی

   پرویز مقدسی

   نایب رئیس هیات مدیره

   محمد حسینی کنارویی

   محمد حسینی کنارویی

   عضو هیات مدیره

   علی جوانمردی وزیری

   علی جوانمردی وزیری

   عضو علی البدل

  • جایگاه بیمه سرمد

   بیمه سرمد به عنوان اولین ارائه کننده باشگاه مشتریان، سامانه مرکز تماس و سایر خدمات الکترونیکی برای مشتریان، با توانگری مالی مطلوب، ترکیب پرتفو، ایفای تعهدات و ... شناخته میشود.

   موسسین و سهامداران

   بیمه سرمد با حمایت مجموعه ای خوشنام و توانا از گروه های مالی، اعتباری و سرمایه گذاری فعال کشور تاسیس و سهام آن از طریق پذیره نویسی عمومی عرضه گردید.

   آشنایی با مدیران

   ساختار سازمانی و تشکیلاتی منعطف، سریع و چابک از خصوصیات عمده هر سازمان و شرکتی است که هدفش ارائه خدمت در کوتاهترین زمان و با بهترین کیفیت است

   گزارشگری و افشای اطلاعات شرکت بیمه سرمد

   شورای عالی بیمه، با استناد به قانون تجارت، قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، و به منظور استقرار نظام حاکمیت شرکتی در صنعت بیمه، «آیین نامه گزارشگری و افشای اطلاعات مؤسسات بیمه» را تصویب نمود.
پورتال سامان
کلیه حقوق متعلق به شرکت بیمه سرمد می باشد.
مجری : پورتال سامان