•  
   
 
  •  
  • فهرست پرسش های شرکاری تجاری

   نحوه مشاهده اطلاعات مربوط به آخرین قیمت و حجم معاملات بیمه سرمد در بورس چگونه می باشد؟

   ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ ۱۵:۰۶

   از سه روش می توان اطلاعات معاملات بیمه سرمد و آخرین قیمت آن را در بازار بورس مشاهده کرد. 2.1. روش اول: از طریق سایت فناوری اطلاعات سهامداران 2.1.1. مراجعه به سایت شرکت مدیریت فناوری بورس تهران به آدرس http://www.tsetmc.com/ 2.1.2. انتخاب گزینه جستجوی نماد ( ذره بین بالای صفحه) 2.1.3. جستجو شرکت بیمه سرمد تحت عنوان «وسرمد» و انتخاب گزینه «وسرمد- بیمه سرمد، بازار فرابورس-پایه» 2.1.4. بدین ترتیب صفحه ای باز می شود که در آن می توان اطلاعات مربوط به بیمه سرمد از جمله، آخرین قیمت معامله، آخرین حجم معامله، ارزش بازار شرکت، بهترین سفارشات خرید و فروش در طول دوره معاملاتی بازار بورس، اطلاعیه های منتشر شده در سایت کدال، سابقه معاملات بیمه سرمد و ... می باشد. 2.2. روش دوم: از طریق سامانه سهامداران بیمه سرمد 2.2.1. مراجعه به سایت بیمه سرمد و انتخاب گزینه سامانه سهامداران 2.2.2. می توان در قسمت نمودارها، نمودار «تعداد معاملات در 10 روز اخیر» و نمودار «تغییر قیمت سهام در 10 روز اخیر» را مشاهده نمائید. 2.3. روش سوم: از طریق سامانه امور مشتریان بیمه سرمد 2.3.1. تماس با سامانه امور مشتریان بیمه سرمد به شماره تلفن 43963-021 2.3.2. انتخاب گزینه دریافت خدمات الکترونیکی (گرفتن شماره 2) 2.3.3. انتخاب بخش امور سهام (گرفتن شماره 3) 2.3.4. دریافت اطلاعات سهام با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور سهامداری نام کاربری هر سهامدار در شرکت بیمه سرمد برابر با 5 رقم عددی کد بورس به همراه شماره شناسنامه سهامدار بوده و رمز عبور برابر با شماره شناسنامه می باشد. به عنوان مثال : کد بورس: اسم12345 شماره شناسنامه : 678 نام کاربری: 12345678 رمز عبور: 678 توجه: در صورتیکه شماره شناسنامه با صفر شروع می شود، شماره شناسنامه بدون صفر وارد گردد.

   برای دریافت آخرین وضعیت سهامداری در بیمه سرمد و توسط سهامداران چه کاری باید انجام داد؟

   ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ ۱۵:۰۹

   1. مراجعه به سایت بیمه سرمد و انتخاب سامانه سهامداران 2. ورود نام کاربری و کلمه عبور در قسمت ورود سهامدار نام کاربری هر سهامدار در شرکت بیمه سرمد برابر با 5 رقم عددی کد بورس به همراه شماره شناسنامه سهامدار بوده و رمز عبور برابر با شماره شناسنامه می باشد. به عنوان مثال : کد بورس: اسم12345 شماره شناسنامه : 678 نام کاربری: 12345678 رمز عبور: 678 توجه: در صورتیکه شماره شناسنامه با صفر شروع می شود، شماره شناسنامه بدون صفر وارد گردد. 3. با انتخاب هر کدام از گزینه های حساب کاربری می توان اطلاعات مربوط به آن قسمت را مشاهده نموده و نسبت به تکمیل آنها اقدام نمود. در قسمت «اطلاعات کلی سهامدار» می توان اطلاعات مربوط به تعداد سهام، مطالبات و معاملات سهامدار را مشاهده نمود. اطلاعات کلی سهامدار در حساب کاربری پرتال سامانه سهامداران در قسمت «اطلاعات هویتی» می توان اطلاعات شناسنامه ای سهامدار را مشاهده نمود. در قسمت «اطلاعات ارتباطی» اطلاعات ارتباط با سهامدار از جمله آدرس، شماره تلفن، کدپستی و .... را نشان می دهد. معمولاً اطلاعات این قسمت در دسترس نبوده و باید توسط سهامدار تکمیل گردد. با توجه به اینکه مدارک سهامدار به صورت پستی ارسال می گردد، تکمیل کدپستی الزامی است. همچنین باید کدپستی و آدرس وارد شده مربوط به یک مکان باشد. 4. در قسمت «سایر اطلاعات» اطلاعات مربوط به شماره حساب سهامدار را نشان می دهد. اطلاعات این قسمت در دسترس نبوده و باید توسط سهامدار تکمیل گردد. 5. در قسمت های «کاردکس نقل و انتقال»، «اطلاعات مالی» و «صورتحساب دوره» سهامدار می تواند اطلاعات مربوط به معاملات سهم بیمه سرمد خود را مشاهده نماید.

   وضعیت بیمه سرمد در بورس چگونه است؟

   ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ ۱۵:۰۴

   بیمه سرمد در تاریخ 01/12/91 پذیره نویسی سهام اولیه خود را در بازار بورس انجام داده و در تاریخ 12/11/92 با نماد معاملاتی «وسرمد» در فهرست شرکت های بازار پایه فرابورس درج گردید.

   مشاهده ودریافت اطلاعیه های سهام، منتشر شده بیمه سرمد به چند روش می باشد؟

   ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ ۱۵:۰۷

   راه های مشاهده اطلاعیه های بیمه سرمد به شرح زیر می باشد: 3.1. از طریق سایت بیمه سرمد - با مراجعه به سایت بیمه سرمد به آدرس www.sarmadins.ir و انتخاب قسمت امور سهامداران، تمامی اطلاعیه های مربوط به سهامداران به صورت طبقه بندی شده قابل مشاهده می باشد. 3.2. از طریق سامانه سامانه اطلاع رسانی بورس (کدال) - ابتدا به سایت کدال به آدرس www.Codal.ir مراجعه نموده، بخش جستجو اطلاعیه ها را انتخاب کرده و شرکت بیمه سرمد را جستجو نمایید. از این طریق می توان تمامی اطلاعیه های منتشر شده توسط بیمه سرمد در بورس را مشاهده نمود. 3.3. از طریق سامانه سهامداران شرکت بیمه سرمد. با مراجعه به سایت بیمه سرمد و انتخاب سامانه سهامداران از قسمت اطلاعیه های سامانه سهامداران و انتخاب سال مالی مورد نظر می توانید تمام اطلاعیه منتشر شده را ملاحضه فرمائید.

پورتال سامان
کلیه حقوق متعلق به شرکت بیمه سرمد می باشد.
مجری : پورتال سامان